Program Lojalnościowy "ZBIERAJ PUNKTY"

Program Lojalnościowy „ZBIERAJ PUNKTY”

 

 

  • za każde zakupy w sklepie internetowym dailybeauty.pl otrzymujesz punkty lojalnościowe 1 punkt za każde 5zł wydaną na zakupy

 

 

  • punkty możesz tez otrzymać za wystawienie opinii na temat zakupionego produktu 5 punktów za 1 ocenę!

 

  • punkty możesz tez otrzymać za zapisanie się do newslettera 5pkt

 

 

  • Każde 40 punktów to 10zł, którą przy kolejnych zakupach możesz wymienić na produkty będące aktualnie w ofercie www.dailybeauty.pl

 

 

 

 

 


 

Regulamin Programu Lojalnościowego „ZBIERAJ PUNKTY”

1

Program lojalnościowy „ZBIERAJ PUNKTY” jest przeznaczony dla klientów sklepu internetowego www.dailybeauty.pl opiera się on na sprzedaży premiowej, w ramach której klientom przyznawane są punkty za zakupione towary.

2

Organizatorem programu lojalnościowego „ZBIERAJ PUNKTY” jest Daily Beauty Ruszczak Marcin (adres prowadzenia działalności: ul. Senatorska 11/4 96-500 Sochaczew) wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 774-27-93-028, REGON 147171035, adres poczty elektronicznej: sklep@dailybeauty.pl, numer telefonu: 782-520-021, www.dailybeauty.pl.pl

3

Warunkiem wystarczającym do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym „ZBIERAJ PUNKTY” jest dokonanie zakupów i zarejestrowanie sie w sklepie internetowym www.dailybeauty.pl.

4

Uczestnik Programu lojalnościowego „ZBIERAJ PUNKTY” otrzymuje 1 punkt za każde 5zł wydane w sklepie internetowym www.dailybeauty.pl.

5

Punkty można też zdobywać za inne czynności, np. zapisanie się do zapisanie się do newslettera, recenzowanie zakupionych wcześniej produktów.

6

Organizator może dowolnie zwiększyć ilość otrzymywanych punktów za zakup określonych produktów.

7

Punkty uzyskane w programie lojalnościowym „ZBIERAJ PUNKTY” można wymienić przy składaniu kolejnego zamówienia na produkty dostępne i będące aktualnie w ofercie sklepu www.dailybeauty.pl wg przelicznika: 40 pkt = 10 zł rabatu.
Do bieżącego zamówienia nie można wymienić punktów uzyskanych za to zamówienie.

8

Punkty można wykorzystywać jedynie na zakupy w sklepie www dailybeauty.pl; punktów nie można wymieniać na gotówkę.

9

Punkty zdobyte w programie lojalnościowym „ZBIERAJ PUNKTY” należy wykorzystać w ciągu 360 kolejnych dni. Po tym okresie punkty ulegają przedawnieniu.

10

Uczestnik może sprawdzić aktualnie zgromadzoną ilość punktów logując się na stronie www.dailybeauty.pl, w zakładce "Moje Konto".
Uczestnik może wymienić punkty na produkty dostępne i będące aktualnie w ofercie sklepu www.dailybeauty.pl na stronie koszyka, podczas składania zamówienia w sklepie www.dailybeauty.pl

11

 

Użytkownik ma wszelkie prawa wynikające z ogólnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności prawa wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych (m.in. podgląd/edycja/usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych). Szczegółowo jest to opisane w regulaminie sklepu www.dailybeauty.pl stanowiącym integralną cześć regulaminu programu lojalnościowego „ZBIERAJ PUNKTY”. Akceptacja regulaminu sklepu www.dailybeauty.pl jest równoznaczna z przystąpieniem do programu lojalnościowego „ZBIERAJ PUNKTY”

12

Punkty zostają dodane po finalizacji zamówienia.

 

Życzymy udanych zakupów!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl